Ceny usług i części niższe nawet do 50%. 22 264...(zobacz) 22 264 32 33

JAKOŚĆ USŁUG

Działamy zgodnie z zasadami GVO i restrykcyjnymi wytycznymi w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta. Pracujemy w czasach katalogowych i niższych stawkach roboczo-godziny niż serwis ASO. Wykonujemy kompleksową diagnostykę i naprawę samochodów, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne Land Rover i Jaguar na najwyższym poziomie.

STANDARDY OBSŁUGI

Wykonujemy naprawy i przeglądy w dogodnym terminie i ustalonym czasie – posiadamy 18 profesjonalnie wyposażonych stanowisk. Nasi klienci korzystają z przywilejów i rabatów wynikających z posiadania karty stałego klienta. Dla świadczenia usług na najwyższym poziomie stale sprawdzamy poziom satysfakcji naszych klientów.

CERTYFIKOWANE CZĘŚCI

Dysponujemy magazynem zarówno oryginalnych części zamiennych jak i certyfikowanych części zastępczych. Korzystając z serwisu VCentrum mogą Państwo znacznie obniżyć koszty eksploatacji samochodu Land Rover i Jaguar z zachowaniem jakości użytkowania i eksploatacji.

UZNANIE KLIENTÓW

Serwis VCentrum został serwisem Nr 1. w Warszawie wybrany przez klientów w rankingu Zumi 2014 oraz firma została wyróżniona w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2015. Ponadto VCentrum otrzymało certyfikat Rzetelna Firma będący świadectwem wiarygodności i transparentności firmy.

ZAUFAJ SPRAWDZONEMU SERWISOWI

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów:

Back to top